Në ditëlindjen e Loredanës Karim Adeyemi flet shqip

Loredana feston 28-vjetorin dhe siç është tradita, ka ndarë në rrjetet sociale urimet nga miqtë dhe të afërmit e saj. Megjithatë, vëmendjen e merr tërësisht urimi nga partneri i saj i ri, Karim Adeyemi.

Futbollisti i Borussia Dortmund ka ndarë disa foto me Lorin, ku në njërën prej tyre shkruan:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu