Një nga autogolat më qesharakë, ish-shoku i Hykës bëhet hit në rrjet (VIDEO)

Një autogol qesharak është shënuar në kampionatin amerikan dhe protagonist ka qenë ish-shoku i skuadrës së Hykës, Daniel Vega. Portieri i San Hoze Erthkuik në ndeshjen ndaj Dallasit, në minutën e 26-të të takimit ka bërë një gafë aq sa të pabesueshme aq dhe qesharake.

Shoku i tij i skuadrës, i ka pasuar jo me shumë forcë topin, por nga siguria e tepërt, portieri ka gabuar duke shkaktuar një autogol qesharak.

Ky autogol është bërë viral në rrjet dhe ka shkaktuar jo pak të qeshura.

Video:

Autogol on Vidnews.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu