Një video e Shyhrete Behlulit po bëhet virale në TikTok, për çfarë bëhet fjalë? (VIDEO)

Një video e Shyhrete Behlulit duke kënduar në një dasmë është bërë virale në mesin e përdoruesve të shumtë në TikTok.

Performanca e saj, e shkëputur me një pjesë është shpërndarë nga llogari të shumta në këtë rrjet social.

Përdoruesit e shumtë, e komentuan tej mase këtë video, por pse dhe për çfarë bëhet fjalë?

Ajo ishte shkëputur në një dasmë ku kishte qenë e ftuar Behluli për të kënduar, dhe në atë që është parë, ata hodhën kritika të shumta drejt këngëtare të zhanrit folklorik, derisa gjykuan performancën e saj ‘live’.

@videointeresante111 #tiktok #foryou #fyp #viral #mergimi #diaspora #gurbeti #mergimtari #kosova #shgiperiaetnike #politika #politikashqiptare #zvicrra #gjermania #amerika #shkupi #tetova #macedonia #tirana #prishtina #shqiperia #albania #ballkan #muzikshqip ♬ Originalton – VIDEO INTERESANTE


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu