Nusja e re e Sulejman Rexhepit është nënkryetare e një dege të Bashkimit Demokratik për Integrim (FOTO)

Një detaj tjetër është zbuluar nga martesa e sotshme e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Mësohet se kush është gruaja e re e Rexhepit.

Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re.

Kurorëzimi është bërë në muajin e Ramazanit. Raportohet se gruaja e re e Rexhepit quhet Emine Jetishi. Është nga Shkupi, dhe është nënkryetare e një dege të Bashkimit Demokratik për Integrim./Gazeta Express

Foto:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu