Oferta e radhës, Cristiano Ronaldo refuzon transferimin në SHBA

Cristiano Ronaldo është në udhëkryq për të ardhmen, edhe pse te Manchester United janë shprehur se sulmuesi portugez nuk është në shitje. Së fundmi raportohet nga The Sun se për portugezin është interesuar edhe Inter Milani i David Beckhan. Ronaldo gjithsesi i ka idetë e qarta për të ardhmen e tij.

Ai e ka refuzuar kalimin në MLS, pasi nuk dëshiron në asnjë mënyrë të dalë nga skena e madhe e futbollit europian.

Ronaldo mendon se mund të vijojë të jetë mes më të mëdhenjve dhe të tentojë fitimin e “Topit të Artë” sërish.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu