Opsionet e Cristiano Ronaldos

Tani, siç thekson shtypi anglez, Jorge Mendes u takua me Todd Boehly, pronarin e ri të Chelsea. Jo vetëm kaq, por Cristiano ka qenë gjithashtu i lidhur me Bayern Munich, Roma , siç thekson La Gazzetta dello Sport, dhe madje edhe Sporting i Lisbonës.

Megjithatë, sipas Sky Sports në Old Trafford ata janë të bindur se Cristiano Ronaldo do të vazhdojë me ekipin edhe për një vit. Me Man United që luan në Europa League, kjo do të jetë hera e parë në karrierën e CR7 për të luajtur në turneun e dytë evropian për klube.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu