Pacientja lihet në gjendje të rëndë në një spital në Maqedoninë e Veriut (VIDEO)

Një video shqetësuese është publikuar në rrjetet sociale. Pacientja Rabie Ibrahimova, e shoqëruar nga djali i saj dhe bashkëshorti kanë shkuar në Shërbimin e Urgjencës Mjekësore në qytetin e Koçanit.

Ajo ishte në gjendje të rënduar shëndetësore, por sipas dëshmitarëve, stafi mjekësor nuk kanë dashur ta shtrojnë në spital.

E ulur në dysheme në korridor, gruaja fjalë për fjalë kërkon ndihmë.

Në postimin në Facebook mund të shikoni videon dhe të lexoni të gjithë postimin për ngjarjen fatkeqe.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu