Pak ditë pasi u bë baba, këngëtari shqiptar prezanton të birin

Një javë më parë, Korab Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Lulkaçela Jashari u bënë prindër për herë të dytë. Ata mirëpritën në jetë një tjetër djalë, të cilin e quajtën Arb.

Teksa kanë kaluar disa ditë, këngëtari ka zbuluar portretin e vogëlushit përmes një postimi në rrjete sociale.

“Bekimin ti merr prej meje, në çdo udhë të jetës dhe në çdo hap të saj”, ka shkruar këngëtari krahas fotos.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu