Pamje ekskluzive e terroristëve serbë gjatë ikjes nga Manastiri i Banjskës

Një moment ekskluziv se si terroristët serbë, largohen nga Manastiri pasi sulmuan me armë zjarri ndaj Policisë së Kosovës në fshatin Bansjkë, duke lënë të vrarë rreshterin, Afrim Bunjaku, është publikuar përmes regjistrimit me dron.

Pamjet janë bërë publike nga agjensia e lajmeve Associated Press, dhe të njëjtat i gjeni më poshtë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu