Pamje ekskluzive nga fejesa e Hazanit që luan në serialin “Zonja Fazilet dhe të bijat” (VIDEO)

Aktorja e njohur Deniz Baysal e cila për publikun shqiptar njihet me emrin Hazan, ku luan në serialin “Zonja Fazilet dhe të bijat” para dy disa ditësh u fejua në një ceremoni mjaft tradicionale ku fejesa e saj u bë temë kryesore ne mediat turke.

Hazani u fejua me këngëtarin e njohur turk Baris Yurtcu më të cilin kishin një lidhje disa vjeçare ku e zyrtarizuan me fejesë. /InfoShqip

Për më shumë shikoni videot e mëposhtme ku shfaqen disa pamje eksluzive nga kjo ceremoni.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here