Pamje fantastike nga shpina e shqiponjës së maleve (FOTO)

Shqiponja e quajtur ‘Viktor’ kishte një kamera të lidhur mbi shpinë, transmeton Metro. Kjo shqiponjë bisht-bardhë rritet kryesisht në Europë dhe në Azi.

Një fluturim i shpendit të maleve dha pamje të mrekullueshme të alpeve europiane.

Por në të njëjtën kohë, ky fluturim tregoi se sa ka ndryshuar klima, dhe se si kanë shkrirë akujt në ato zona./gazetametro

FOTO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu