Pas aludimeve se është në një lidhje me Kledi Hysën, Evi Reçi flet për herë të parë

Këngëtarja e njohur Evi Reçi dhe ish-banori i “BBVIP”, Kledi Hysa janë përfolur prej kohësh tashmë se dyshja janë në një romancë së bashku.

Pak javë më parë Evi ishte e ftuar në “Netët e klipit shqiptar ku ka rrëmbyer edhe një çmim, atë të “Klipit më të mirë qytetar”, ku personi që ia dorëzoi ishte pikërisht Kledi.

Së fundmi Evi ka folur për ‘Ora Verore’, ku u pyet nëse është në një lidhje me Kledin, këngëtarja nuk ka nguruar aspak për të dhënë përgjigjen e saj duke lënë të nënkuptohet se mbase mes tyre ka me të vërtetë diçka.

Më pëlqyen se thoshin është rastësia, por është e vërtetë. Epo rastësia është mbreti i botës. Kaq kam për të thënë.”– tha Reçi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu