Pas ngjarjes së djeshme Policia e Kosovës falënderohet në Times Square të New-Yorkut

Emblema e Policisë së Kosovës është shfaqur në Qendrën e Universit, në New – York. Qytetari Besnik Konjusha e ka publikuar një fotografi ku në sheshin kryesor, Times Square, një billbord paraqet Policinë e Kosovës.

Solidarizimi me Policinë e Kosovës vjen pas sulmit nga një grup kriminal në veri të vendit, ku u vra një polic, një u plagos dhe dy të tjerë mbetën të lënduar.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu