Pas një kohe të gjatë, shfaqet Arjola Demiri në rrjetet sociale

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër. Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve. Edhe pse nuk arriti natën fianle, Ariola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Ka kohë disa javë që Airola nuk ishte aktive në rrjetet sociale. Ndërsa sot ajo ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

E grimuar bukur dhe me flokë të rregulluara me stil, Arjola po duket mahnitëse.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu