Pendarovski uron Bajdenin: SHBA-ja është partneri ynë strategjik

Presidenti Stevo Pendarovski sot në profilin e tij në Fejsbuk, përcolli përgëzimet e tij për presidentin e ri të SHBA-së, Xho Bajden.

Sipas presidentit, SHBA-ja është partneri ynë strategjik, i cili gjithmonë mbështet demokracinë në vend.

“Përgëzime deri tek presidenti i ri i SHBA-së Xho Bajden, SHBA është partneri ynë strategjik, i cili gjithmonë ka mbështetur demokracinë në vend dhe integrimin tonë euro-atlantik”, shkroi në Fejsbuk, presidenti Pendarovski.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu