Piloti i njohur i Formula 1 rikthehet sërish te Red Bulli

Piloti i njohur i Formula 1 rikthehet sërish te Red Bulli! Daniel Rikardo pritet të jetë piloti rezervë për Red Bullin sezonin e ardhshëm.

Kjo është ajo që raporton konsulenti i skuderisë austriake, Helmut Marko, i cili thekson se Red Bull ka rënë në një akord me pilotin australian.

Rikardo e mbylli aventurën e tij me McLaren këtë sezon teksa në Abu Dabi do të bëjë garën e fundit me skuadrën britanike, përpara se të rikthehet dhe njëherë aty ku nisi çdo gjë si pilot.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu