Pique po mendon të largohet nga Spanja, ka një arsye të mirë për këtë

Gerard Pique po mendon të largohet nga Spanja, sipas gazetares së besueshme Helena Kondis të Cope.

Artikulli përmend se lojtari i ka treguar dëshirën e tij “një personi të rëndësishëm”. Gerard është lodhur nga gazetarët që vazhdimisht ndërhyjnë në jetën e tij personale, ata nuk ndalojnë së shqetësuari pas ndarjes me Shakira. Futbollisti 35-vjeçar tashmë është parë disa herë me të dashurën e tij të re.

Gerard Pique nuk është më “i paprekshëm” te Barça. Sipas urdhrit të Xavit, veterani qëndron pas Ronald Araujo, Jules Kunde, Eric Garcia dhe Andreas Christensen.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu