Po e ndiqte policia, gruaja përfundon në det me gjithë makinë (VIDEO)

Një shofere ka përfunduar në det bashkë me makinën e saj, gjatë një ndjekjeje nga policia. Videoja tregon makinën duke ecur me shpejtësi nga skela e famshme e plazhit, e cila ishte e mbushur me njerëz rreth orës 23:20.

Shoferja rreth të 20-ave, arriti të dilte nga makina dhe të largohej me not. Ndërkohë, një nga dy kafshët shtëpiake të shoferes u shpëtuan nga policia. Shoferja u arrestua më vonë.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu