Politikani serb: Do të publikohen dokumente kundër Vuçiqit që do ta shokojnë publikun

Politikani serb Boban Bogdanoviq, ka paralajmëruar se do të publikohen dokumente kundër presidenti serb Vuçiq.

Ai në profilin e tij në ‘Twitter’ ka shkruar se si pasojë e këtyre publikimeve do të shokohet publiku botëror/

“Ky njeri (kumbari im) 6 muaj para vdekjes së tij (vrasjes), më dhanë për ruajtje video, regjistrime audio, fotografi dhe dokumente të shkruara që do të tronditin publikun botëror kur të publikohen në filmin dokumentar anglez për @avucic “Rise of a Balkan evil”, shkroi ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu