Premtim i realizuar! Taravari njofton për fillimin e asfaltimit në Banjicë

Sot, kryetari i Komunës së Gostivarit Arben Taravari ne rrjetin social facebook ka njoftuar fillimin e asfaltimit të rrugës nga Banjica e Epër deri në Banjicën e Poshtme, rrugë kjo e gjatë 1.2 kilometra, që është arteria kryesore që lidh këto dy fshatra por dhe pjesë të fshatrave të malsisë së Gostivarit.

“Asfaltojmë rrugën Banjicë e Epërme – Banjicë e Poshtme, e gjatë 1.200 metra, një rrugë e cila ka pasur nevojë të trajtohet tash e sa vite.

Premtim i realizuar ✅🤝”- thekson shkurtë Taravari në facebook.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu