Princ Leka pëson aksiden, ja si është gjendja e tij shëndetsore (FOTO)

Princ Leka ka përfunduar në spitalin e Traumës në Tiranë. Princ Leka është rrëzuar dhe ka dëmtuar dorën.

Në foton e publikuar ai shihet me dorën e fashuar nën kujdesin e mjekëve.

Fatmirësisht, Princi nuk ka pësuar lëndime serioze dhe siç ka mësuar Newsbomb.al, ai është në gjendje të mirë shëndetësore.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu