Real Madrid është i bindur, Bellingham është objektivi i radhës

Rodrygo dhe Milato kanë fituar shtetësinë spanjolle dhe nuk konsiderohen më qytetar jo të BE-së.

Prandaj, Real Madrid liron dy vende të dobishme për të nënshkruar me lojtarë jashtë Bashkimit Europian. Tani në total, kampionët e Spanjës, kanë tre vënde të lira, dhe njërin prej këtyre vëndeve pritet ta zejë Jude Bellingham, objektivi i madh i Realit.

Mesfushori anglez kushton shumë, por “Los Blancos” janë të gatshëm të shpenzojnë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu