Real Madrid është superkampion i Evropës (VIDEO)

Real Madrid ka fituar Superkupën e Evropës, pasi ka mposhtur Sevillan me rezultat 2:1
Real Madrid me shumë vështirësi ka mposhtur Sevillan me rezultat 3:2, për të fituar Superkupën e Evropës.

Realit i janë dashur vazhdimet për të fituar kundër Sevillas, e cila ka treguar paraqitje fantastike dhe ndeshjen e mbylli me 10 lojtarë.

http://www.youtube.com/watch?v=XPg-hrTnSdo


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu