Rezervoni ‘Zanat’, bëni ditën e dasmës tuaj, kanagjegjit apo synetisë më speciale dhe të paharrueshme (FOTO-VIDEO)

Dasmat dhe organizimet familjare marrin gjithmonë vëmendjen tonë dhe duam që çdo gjë të shkojë sipas planit dhe sipas dëshirave tona. Për të mundësuar që një organizim familjar si dasmë, kanagjegj, syneti duhet një atmosferë elektrizuese që të gjithë të pranishmit të kënaqen me atmosferën dhe ta bëjnë ceremoninë të pa harruar.

“Zanat kanagjegje’ janë një grup valltaresh vajza të cilat me koreografitë e përgatitua vijnë në eventet tuaja për t’ju ofruar çaste mahnitëse që një nuse të ndihet akoma më e veçantë në ditën e saj më të bukur por edhe për prindërit që duan që festa e djalit të tyre të jetë e paharruar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zanat Kanagjegje (@zanat_kanagjegje)

Grupi i valtareve ‘Zanat Kanagjegje’ me aftësitë dhe koreografitë e tyre, si dhe menaxhimin profesional, kanë arritur të fitojnë zemrat e shumë familjeve që kanë prenotuar për eventet e tyre, duke i bërë ata të dalin të kënaqur nga atmosfera e krijuar nga vajzat.

‘Zanat kanagjegje’ mund ti kontaktoni nëpërmjet rrjetit social Instagram ose përmes numrit të kontaktit në watsapp dhe direkt.

Ofrojini vetes dhe familjarëve tuaj kënaqësinë e veçantë, sepse disa momente vijnë vetëm një herë në jetë.

Në vazhdim ju sjellim disa foto dhe video të grupit ‘Zanat kanagjegje’ dhe pjesa tjetër i mbetet imagjinatës tuaj ta mendoni si do duket dita më speciale e jetës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu