Roma shënon golin e parë në “Air Albania”

Zhbllokohet finalja në Conference League, Roma kalon në avantazh me Nicolo Zaniolo pas asistit të Mancinit në minutën e 32-të në “Air Albania”, Tiranë.

Loja e parë ka mbaruar në epërsi dhe në avantazh për Romën por mbetet të shihet se si do vijojë loja në minutazhin tjetër të 45 minutësisht të dytë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu