Romancë dhe puthje, Rosela Gjylbegu prezanton për herë të parë të dashurin

Këngëtarja e njohur shkodrane Rosela Gjylbegu, ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private, ajo ka preferuar ta mbajë larg mediave, duke mos ndarë shumë detaje.

Mirëpo, këtë herë këngëtarja i ka befasuar të gjithë, ajo ka zbuluar për herë të parë një foto me partnerin, duke e shoqëruar me dy zemra.

Djali me flokë të gjata shfaqet teksa e puth këngëtaren, ndërsa kjo e fundit shihet shumë e qeshur.

Mesa duket Rosela ka vendosur të thyejë akullin dhe jap përgjigje të gjithë zërave se është në një lidhje.

Sa i përket karrierës, këngëtarja po bën shumë kohë pa publikuar një këngë të re.

Ajo është shfaqur herë pas here në spektaklet të ndryshme muzikore.

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu