Romeo zbulon planet për familje dhe emrat e vajzave të tij

Lid Delia hyri në “Big Brother VIP” me një mision të veçantë, duke u sjellë si vëllai i Heidit, i cili u realizua me sukses.

Nisur nga ky mision, Lidi duket se ka krijuar një miqësi të mirë me Romeo Veshajn, madje ky i fundit ka ndarë detaje nga jeta personale.

Teksa ka folur për planet e krijimit të një familje, Romeo është shprehur se ka menduar dy emra për vajzat e tij, Hëna dhe Nigiri. Sa i përket djalit, Romeo zgjodhi emrin Troi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu