“Rrobat e një artisti janë hitet që sjell”, Bardhi merr mbështetje nga VIP-at: Lum familja që të ka

Shumë personazhe publikë kanë mbështetur këngëtarin Bardhi, i cili reagoi për një video ku kritikohej se kishte veshur dy herë rroba të njëjta. Përmes një postimi të gjatë në Instagram, këngëtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut shprehej se ai nuk njihej për luksin por për zërin e tij.

Mes të tjerash, autori i hitit “Betohemi” shprehej se paratë preferonte t’jua jepte prindërve të tij sesa t’i shpenzonte për rroba të shtrenjta.

Tayna, Rina Balaj, Ermal Fejzullahu, Dj Dagz, Oriola Marashi dhe shumë të tjerë kanë komentuar duke vlerësuar fjalët e thëna nga artisti i njohur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhi)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu