Saimir Tahiri fut në kurth gazetarët, çfarë ndodhi para shtëpisë së tij

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka mbërritur tek Gjykata e Krimeve të Rënda.

Ditën e sotme pritet që Gjykata më në krye Liliana Bakun të vendosë mbi fatin e Tahirit, i cili do të njihet edhe provat e reja nga Italia dhe Greqia.

Por çfarë ndodhi para shtëpisë së tij?

Ndërkohë që gazetarët u vunë në pritje që në orët e para të mëngjesit për të pritur daljen e tij, Tahiri i nxorri ata bllof.

Kjo për shkak se ai kishte dalë më herët nga shtëpia dhe arriti në kohë tek Gjykata e Krimeve të Rënda në orën 11:00, ndërkohë gazetarët e hutuar vazhdonin të prisnin para banesës së tij. /albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here