Salla të cilën BDI mezi e mbushi me speciallci, për Besën është e vogël

Salla më Kumanovë të cilën BDI mbrëmë mezi arriti ta mbushë me kushtëzime, me koncert dhe me ndihmën e njësiteve speciale policore, sonte është e vogël për sipmatizantët e koalicionit “Rilindje me Besë”. Shumë mbështetës të Lëvizjes Besa dhe RDK-së kanë ngelur jashtë sallës, ndërsa brenda ndjehet një atmosferë impozante. Pas dy tubimeve, atij të mbrëmshmit të BDI-së dhe tubimit të sontëm bëhet e qartë se Kumanova, një vatër e luftës çlitimtare të vitit 2001 tani është bërë bastion i Lëvizjes Besa.

ku-1 ku


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu