Satelitë të Shqipërisë në hapësirë, shpërthen humori në rrjet pas deklaratës së Ramës

Premtimi i kryeministrit Edi Rama se vitin e ardhshëm do të dërgohen në hapësirë dy satelitë “Albania 1” dhe Albania 2” ka sjellë reagime të shumta në rrjet.

Rama e bëri këtë deklaratë gjatë fjalës së tij në Kuvend ditën e sotme, që u shoqërua me të qeshura nga radhët e opozitës. Ndërkohë, kaq ka mjaftuar dhe faqet e njohura satirike kanë ironizuar deklaratën e Ramës, duke prodhuar meme.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu