Sela: Nuk mund të bëjnë opozitarizëm ata që 20 vite su kujtuan për shqiptarët dhe shkelin marrëveshjet

Kryetari i kuvendit të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela gjatë takimit të mbrëmshëm në konsolidimin dhe zgjedhjen e kryetarit të ri të FRASH ka folur edhe për partitë shqiptare në opozitë për të cilat tha:

“Nuk mund të shesin opozitarizëm ata që 20 vite nuk u kujtuan për shqiptarët, kur digjeshin e vriteshin shqiptarët. Nuk mund të nënshkruajnë marrëveshje ata që njihen për shkelje të marrëveshjeve” u shpreh Sela përcjellë Top24


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu