Sela: Për ASh-në nuk është i rëndësishëm pushteti por hallet e këtij populli

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka theksuar se për partinë që ai drejton asnjëher nuk ka qenë i rëndësishëm pushteti dhe kurë nuk kemi dalë para dyerve të askuj që të qajmë për pushtet por kemi shku në zyra dhe kemi dorëzuar postet, shkruan Top24

Sela ka theksuar se për partinë e që ai drejton halli më i madh është gjendja e qytetarëve dhe falë sakrificës së ASH-së sot Maqedonia e Veriut është anëtare e NATO-s.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu