Shfaqet e mbuluar me shami, ndjekësit zbulojnë sozinë e Arbenitës (VIDEO)

Në një video në rrjetin social TikTok shihet një vajzë që mesa duket personi që ka punuar videon e ka ngatërruar me Arbenitën.

Ajo shoqet me shami në kokë dhe ka një ngjashmëri të frikshme me modelet.

Komentuesit kanë shkruar se ajo në të vërtetë nuk është Arbenita, ndonëse i ngjan shumë.

@arti_shqiptar Arbenita Ismajli me Havale ❤️ #ArtiShqiptar #ArbenitaIsmajli #Fero ♬ original sound – Arti Shqiptar TV


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu