Shikoni si rrihen dy taksistë shqiptarë në qendër (VIDEO)

Dy taksistë janë rrahur me grushte sot në zonën e Bllokut. Në videon e postuar në rrjetet sociale shihen shoferët që grushtohen me njëri-tjetrin, dhe më pas ndërhyjnë qytetarë për t’i ndarë.

Nuk dihet shkaku i zënkës dhe konfliktit fizik mes tyre, teksa nga policia nuk ka asnjë deklaratë për ngjarjen. Por nuk janë të pakta sherret qoftë verbale mes taksistëve për pasagjerët dhe vendqendrimet.PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu