Shoqe për kokë, Adriana Matoshi i dedikon Arjola Demirit fjalët më të ndjera për ditëlindje

Aktorja e njohur, Arjola Demiri, feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 38 vite dhe padyshim urimet janë të shumta. Mirëpo, personi që e ka uruar i pari Arjolën është mikesha e saj më e ngushtë, Adriana Matoshi. Kjo e fundit ka publikuar në Instastory një foto, në të cilën shfaqen të dyja dhe e ka shoqëruar me një disa fjalë tepër të tjera.

Përgjithmonë motër. Përgjithmonë dashni për ty. Përgjithmonë krah i joti ko me kon’. Përgjithmonë n’zemër ko me t’majtë. Urime ditëlindjen fryma jeme, Arjola Demiri”, ka shkruar Adriana përmbi foto.

Kujtojmë që Matoshi ishte mbështetësja më e madhe e Arjolës edhe kur ajo ishte brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Madje, nuk nguroi në një prej mbrëmjeve t’i bënte një surprizë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu