Shqipëria përfshihet nga një breshëri tërmetesh

Shqipëria është përfshirë nga një “breshëri” tërmetesh me epiqendër në zonën e Klosit. Nga ora 20:30 e mbrëmjes së djeshme deri në orën 06:36 të mëngjesit të sotëm janë regjistruar 7 tërmete.

Tërmetet kanë qenë të lehtë duke filluar nga 2 deri në 3.5 righter. Lëkundjet janë ndjerë në Dibër dhe në Tiranë, por nga iformacionet e marra nuk kanë shkaktuar dëme.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu