Sokol Cikalleshi e ka festë sot, bëhet baba për herë të dytë

Sokol Cikalleshi është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Kornelia, ka lindur sot një djalë dhe sulmuesi e ka njoftuar përmes rrjeteve sociale.

“Mirë se erdhe djali im Lion. Qofsh i shëndetshëm dhe i hairit”, shkruan Cikalleshi, i cili është baba edhe i një vajze.

Sa i takon anës profesionale, Cikalleshi vazhdon të jetë pjesë e rëndësishme e kombëtares shqiptare dhe aktivizohet në Turqi me skuadrën e Konyaspor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sokol Cikalleshi (@sokolcikalleshi)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu