Sonte Kumanova do të jetë e qetë, vjen Lëvizja Besa pa tankse dhe pa “specijallca”

Pas natës së tensionuar mbrëmë, kur Ali Ahmeti hyri në Kumanovë me njësitë speciale dhe autoblindët e policisë maqedonase, sonte në këtë qytet pritet rikthim i qetësisë. Në këtë qytet po vjen koalicioni “Rilindje me Besë”, i cili do të mirëpritet nga qytetarët e Kumanovës. Tubimi i Besës me qytetarët do të zhvillohet në Pallatin e Kulturës në Kumanovë, me fillim në ora 19:00.

15328203_1517681971593250_1639564238_n


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu