Sot rikthehet ora policore, do të zgjasë deri më 12 maj

Pas ndërprerjes së mbrëmjes që lamë pas, sot në Maqedoninë e Veriut sërish do të vlejë ndalesa e lëvizjes – ora policore.

Sonte, ora policore do të fillojë në ora 21:00 dhe do të mbarojë në ora 05:00 të ditës së nesërme. Në këtë kohëzgjatje, ndalesa e lëvizjes do të vlejë deri në festën fetare, Bajramit të Ramazanit.

Sipas vendimit të Qeverisë, ndalesë të lëvizjes nuk do të ketë në mbrëmjen mes datave 12 dhe 13 maj.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu