“Strategu më i madh dhe i mençur i gjeneratës sime”, Mozzik poston foton me Edi Ramën

Mozzik ka treguar shpeshherë mbështetjen për politikanë të caktuar por së fundmi ai nuk ka kursyer lëvdatat dhe për kreun e qeverisë së Shqipërisë, Edi Rama. Reperi ka publikuar një fotografi me Ramën, duke e cilësuar atë si strategun më të mençur dhe të madh të gjeneratës së tij.

Mendimet dhe pëlqimet për njerëzit në politikë gjithmonë i kemi të llojllojshme.

Por, strateg më të madh e të mençur se Edi Rama, të paktën gjenerata ime nuk e ka mbërritur. Qe thojnë do pleq: I përpiktë.”, ka shkruar reperi i famshëm krahas fotografisë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu