Strugani vdes duke i’a pastruar oxhakun vëllait

48 vjeçari nga Radolishta e Strugës, ka vdekur pas ka rënë nga kulmi i shtëpisë së vëllait.

Ai ka qenë duke pastruar oxhakun e shtëpisë së vëllait të tij, informon Ministria e Brendshme.

Dje, rreth 08:00 S.M. (48) duke pastruar oxhakun, ka rrëshqitur ka dhe ra nga kulmi i zonës së ngrirë, e cila i ka shkaktuar lëndime të rënda.

I është dhënë ndihmë mjekësore në Qendrën Mjekësore të Strugës, dhe për shkak të ashpërsisë së lëndimeve emergjente është transferuar në Qendrën Klinike të Shkupit, por gjatë transportit ka vdekur.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu