Ballina Etiketimet Vdes

Etiketim: vdes

Si vdes njeriu nga i ftohti? Si jepet ndihma në raste...

Temperaturat e ulëta mund të çojnë në vdekje dhe këtë e kanë treguar të paktën 20 viktima që erdhën si pasojë e të ftohtit...

Strugani vdes duke i’a pastruar oxhakun vëllait

48 vjeçari nga Radolishta e Strugës, ka vdekur pas ka rënë nga kulmi i shtëpisë së vëllait. Ai ka qenë duke pastruar oxhakun e shtëpisë...

TRAGJIKE/ Vritet nxënësi në Mitrovicë, qëllohet katër herë me kallashnikov

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Mitrovicë ku një nxënës është qëlluar katër herë me kallashnikov. Vrasja e nxënësit ka ndodhur pranë...

Lajmet e fundit