Super Argjentina, dyfishohen shifrat ndaj Francës (VIDEO)

Argjentina nuk di të ndalet në këtë finale të madhe. Një super aksion i nisur nga Messi dhe i finalizuar mrekullisht nga Angel Di Maria.

Në minutën e 36-të, Argjentina shënon edhe golin e dytë ndaj Francës.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu