Ballina Etiketimet Abdilaqim ademi

Etiketim: abdilaqim ademi

Ismail Sinani godet Abdilaqim Ademin: E mban mend kur haje petë...

Reagimet për skandalin e Abdilaqim Ademit kanë qenë të shumta dhe të ndryshme, një reagim tjetër ka ardhur nga kryeredaktori i TV Shenja Ismail...

SHËNIM/ Për popullin kulmi i varfërisë, për ministrat kulmi i jetës...

Sa me shumë që rritet varfëria në popull, aq më shume shtohet luksi dhe shpenzimet zyrtare të ministrave. Nëse shumica e të varfërve e...

Shpenzimet marramendëse të Abdilaqim Ademit, për 5 muaj 20.000 euro harxhime...

Keqpërdorimi i detyrës së ministrit të arsimit nga Abdilaqim Ademi, në kohën kur e ushtronte atë funksion, nxjer në pah ditët e fundit një...

Abdilaqim Ademi gjatë 2015 vetëm për restorante ka harxhuar 88 mijë...

Ish-ministri i Arsimit dhe sekretari gjeneral i BDI-së gjatë vitit 2015 vetëm për ushqime nëpër restorante ka harxhuar 88 mijë euro. Këtë e thotë...

Abdilaqim Ademi ofendon babain e deputetes së BDI-së

Sekretari i përgjithshëm i BDI-së Abdilaqim Ademi, në një paraqitje të tij, sonte me përbuzje foli për politikanët shqiptarë të viteve të 90-ta. Një nga...

Lajmet e fundit