Ballina Etiketimet Afera telekom

Etiketim: afera telekom

Bogoevski prezanton dëshmi: Ahmeti dhe Xhaferi kanë marrë miliona për “Maxhar...

Pas mbarimit të gjykimit, Sllobodan Bogoevski në dalje para gazetarëve tha se po bëhet presion ndaj tij si dëshmitarë, gjë që sipas tij është...

“Mbaroi koha kur BDI kërkonte FBI-në, tash FBI po kërkon BDI-në!”

Anëtari i kryesit qendrore të LSDM, Muhamet Zekiri me shpërthimin e aferës “Telekom” për të cilën gazetari Zoran Bozhinovski thoshte se Ali Ahmeti dhe...

Sllobodan Bogoevski të shtunën sjell detaje të reja për aferën “Telekom”?

Ish drejtori i Shërbimit sekret maqedonas, Sllobodan Bogoevski, të shtunën pritet të paraqesë detaje të reja lidhur me aferën Telekom. Më 22 tetor ai...

Lajmet e fundit