Ballina Etiketimet Aksident i rende ne tetove

Etiketim: aksident i rende ne tetove

Aksident i rëndë në Sallarev të Tetovës, një person humb jetën...

Mbrëmë rreth orës 01.20 minuta në fshatin Sallarevë të Tetovës ka ndodhur një aksident ku humb jetën një ri dhe një tjetër lëndohet rëndë....

Lajmet e fundit