Ballina Etiketimet Ambasada e shba-ve

Etiketim: ambasada e shba-ve

Ambasada e SHBA organizon ngjarje për shpalljen e rezultateve të zgjedhjeve...

Më 9 nëntor 2016, në ora 06:00, në hotelin Aleksandar Pallas, Ambasada e SHBA organizon një ngjarje në pritje të rezultateve të zgjedhjeve presidenciale...

Ambasada e SHBA-ve godet deputetët e BDI-së dhe PDSH-së: Votojeni ligjin...

Ambasada e SHBA-ve në Maqedoni inkurajon partitë politike të përmbahen detyrimeve të marra përsipër me nënshkrimin e marrëveshjes së Përzhinos dhe marrëveshjes së 20...

Lajmet e fundit