Ballina Etiketimet Analiza

Etiketim: analiza

Katër thikat që do i ngulen BDI-së

Pasi kisha pyetje për atë se si prognozoj që BDI do humb keq ndër shqiptarë, mund ti marre vetëm deri në dy ose tre...

KOMENT/ A do jetë Branko Manojllovski kandidati konsensual i BDI-së për...

Nëse në zgjedhjet e fundit presidenciale Bashkimik Demokratik për Integrim nuk gjeti një figurë të pranueshme nga Gruevski dhe VMRO-ja për president të Republikës së Maqedonisë,...

Lajmet e fundit