Ballina Etiketimet Arben xhaferi

Etiketim: arben xhaferi

Ja se cili ishte amaneti i Arbën Xhaferit për Menduh Thaçin

Portali Sakte.net sjell një fragment nga intervista e themeluesit të PDSH’së në Maqedoni, Arbën Xhaferit. Ish lideri dhe publicisti i ndjerë. Arbën Xhaferi kishte...

Analizë: Si u ngrit PDSH-ja dhe si ra në tokë, kush...

Agjencia e Lajmeve Zhurnal sot ka vazhduar që të analizojë ecurinë e liderëve të partive politike në Maqedoni që nga viti 2002 e deri...

Lajmet e fundit